E-okul veli bilgilendirme sistemine Giriş

E-okul veli bilgilendirme sistemi sayesinde veliler ve öğrenciler e-okul giriş sayfasına rahatlıkla ulaşabiliyor. E-okul giriş sistemi ile veliler çocuklarının notlarını yakından takip ederken, öğrenciler takdir ve teşekkür hesaplarını yapabiliyor.

Teknolojinin hızla geliştiği günümüzde , iş yüzünden vakit ayırıp okula gidemeyen ve çocuğunun dersleri hakkında bilgi almak isteyen veliler bu sistem sayesinde her istediğini öğrenebiliyor.

Bu sistem sayesinde birçok veli iş yoğunluğundan zaman ayıramamasını telafi edebiliyor. Bu sistem en çok velilerin işine yarıyor. Bununla birlikte öğretmenler de bu sayede zaman tasarrufu sağlıyorlar.

Çünkü tüm sınıflara tek tek not okumak yerine sisteme giriş yaparak herkese ulaşabiliyorlar. Bu sayede öğrenciler de not beklemekten kurtulmuş oluyor.

Öğrenciler eğer öğretmenlerinden şikâyetçi iseler bu sistem üzerinden bildirebilecekler genel durumlarını böylece bu sistem üzerinden duyurabilirler.

Not görüntüleme, haftalık ders programları, ders saatleri bu sistem üzerinden görülebilir. Zaman bu sistem üzerinde problemler yaşanılabilir.

Fakat bu problem öğrenci yoğunluğundan kaynaklanmaktadır. Öğrencilerin her birisi aynı dönemde giriş yaptığı zaman sistem yanıt veremez. Bu sistemde kayıtlı olan öğrenciler TC kimlik numarası yâda öğrenci numarası ile giriş yapabilirler.

Sizlerde eğer öğrencinizin durumu hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz mutlaka bu sisteme başvurmalısınız. Özellikle devamsızlık durumunu e-okul üzerinden takip etmelisiniz.

Sisteme giriş yapmak için aşağıda yer alan linki kullanabilirsiniz.

E-OKUL GİRİŞ İÇİN AŞAĞIDAKİ RESME TIKLAYINIZ...E-okul bilindiği üzere hem öğrenci velilerini hem de öğrencileri bilgilendirmeyi amaçlayan bir bilgi platformu.

Bu platform sayesinde önceden oldukça zor beklenen sınav sonuçları artık bir tık ile karşınızda. Ve bu bilgileri istediğiniz zaman görüntüleyebilirsiniz.


Konular